| InnocentLoovee a întrebat:

citisem mai multe pareri pe net, unele negative altele pozitive. Decapajul distruge parul? Eu m-am mai decolorat o data, am ajuns de la un roscat inchis la un blond spre portocaliu. Acum as vrea sa imi schimb nuanta cu una de blond mai deschis, am fost la coafor si i-am zis coafezei si ea a zis ca trebuie sa imi faca un decapaj ca altfel nu-mi iese. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

| InnocentLoovee explică (pentru Marina_Daniliuc_1984):

Am intrebat de decapaj, nu de decolorat..nu vad rostul raspunsului tau dar multumesc oricum.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669