| AnnDyDesigN a întrebat:

De ceva timp imi place de o fata. Nu stiu daca si ei ii place de mine,dar daca sta si se uita cand joc fotbal,imi da mingea doar mie cand o dau peste poarta, cand prind si eu o faza buna e se baga in fata si atunci nu mai sutez(se baga in timpul meciului)Prietenele ei spun ca ei ii place de mine dar eu nu cred...

Răspuns Câştigător
| anitza2000 a răspuns:

Sunt sanse de 90% sa ii placa de tine, depinde si ce varsta are/ai

3 răspunsuri:
| anitza2000 a răspuns:

Atunci te place happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zac sa lasi fotbalul si sa incepi cu ea, daca continua asa trebuie sa te iei de ea nu se poate sa nu te vrea, incepe din timp cu gagicile ca sa nu fie prea tarziu iti zac eu