| Anutsaa122 a întrebat:

De la un timp am început sa ies cu o Gașca, și fete și băieți. Unul dintre ei mi-a plăcut in mod special, m-am indragostit. Eu am 13 ani, el 17. ideea e ca el nu prea vorbește cu mine, ba chiar nici nu se uita. ce pot face? Nu pot sa i spun ca-l plac, ar fi super ciudat pentru ca nici nu vorbim... oricum nu cred ca ma place.
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe sa vorbesti cu el, abordeaza-l tu. Dupa un timp daca esti sociabila si comunicativa, sigur o sa te placa si el. Atunci ai sa-i poti spune ca il placi. Dar fii deschisa ca sa fie si el. happy

| Anutsaa122 explică (pentru anonim_4396):

Am încercat... uneori îmi Răspunde, alteori nu.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa te bagi tu in seama

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic!
Baiatul are 17 ani, fiind clar interesat de fete mai mari de varsta, nu de fetite de 13 ani.
Din pacate, nu poti forta pe nimeni sa te placa.
Mai ai rabdare sa mai cresti si intr-o zi, se va ivii si unul care sa te placa.

| Anutsaa122 explică (pentru Violleta2022):

A fost cu o fata de 11 acum o lunalaughing nici nu pare ca are 17.

| Freya1 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si eu la 13 am avut o relatie cu unul de 17 si nu ma refuzat.Chiar a lasat-o pe una de ani lui pentru mine laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Freya1):

Si parintii tai unde au fost?
Relatii la 13 ani?

| Freya1 a răspuns (pentru Violleta2022):

Relatia aia a mea de la 13 ani a fost prima mea indragosteala, au aflat abia cand eu am fost deja mare ca nu ma maritam atunci...

| Jannah a răspuns:

Fetita, iubirea nu este ceea ce pare, esti prea mica pentru el...