| iana11ani a întrebat:

Eu am o povestire despre un iubit al meu:odata un baiat s-a indragostit de mine el ma iubea imi suna, pe urma el m-a lasat iar acum eu m-am indragostit in el dar el acum are pe alta noi am vorbit si el mi-a spus ca nu o iubeste pe fata ceea dar eu stiu ca o iubeste deoarece o anina.Cum sa procedez.Va rog dati-mi sfaturi cum sa-l cuceresc din nou, ca el sa ma iubeasca. Pppppppppppplllllllllliiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzz!

Răspuns Câştigător
| diana121 a răspuns:

Buna. Pai. In aceeasi situatie sunt si eu. Adica. Tot ce te sfatuiesc eu sa faci e sa-i arati ca`ti pasa de el.Trimite`i mesaje. Daca te vezi cu el fa`te remarcata : Fa`i cu ochiul, zambeste`i happy sau aranjeaza`ti parul laughing ( Stii despre ce vorbesc laughing ) Nu pot sa zic mai mult de atat caci nu stiu ce fel de caracter are o.o. Daca e romantic, atunci zambeste`i, trimite`i mesaje frumoase, daca e mai pervers, fa`i cu ochiul, arata`i ce pierde laughing :o Cam atat. happy Sper ca ti-a fost de folos

2 răspunsuri:
| marya868686 a răspuns:

Daca lui i-a iesit din cap chestia asta, inteleg ca tu esti indragostita si ai si fost, dar daca el nu a fost indragostit in mare masura de tine? comporta-te cat mai respectabil in preajma lui sau fa-l sa-si doreasca. Multe fete isi gasesc alt iubit ca sa il invidieze pe fostul, dar eu nu iti sugerez sa faci asa pentru. ca nu are rost.
sper ca te-am ajutat

| iana11ani explică (pentru marya868686):

Eu am avut invidere cum sa fac ca si el pe mine sa ma iubeasca!