| Morsafaradinti a întrebat:

sunt baiat(13 ani) si am o foarte mare problema,nu am par pe picioare mai deloc(cateva fire blonde)si toti copii imi spun:esti nedezvoltat! Ma doare foarte tare cand aud asta, ma simt inferior si diferit. Spuneti-mi ce e cu mine! funda + multumiri sincere!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ştii care este problema de fapt? Că nu înţelegi ce se întâmplă.
Copiii aceia sunt invidioşi că la vârsta lor le-a apărut deja păr pe picioare şi au început să arate urât şi inestetic.
Ei vor să te facă pe tine să te simţi inconfortabil doar pentru faptul că nu arăţi ca ei.
Nu te descuraja şi fii mândru de acest lucru.
Dacă îţi vor mai spune că nu eşti dezvoltat să le spui în felul următor: "Mai bine nedezvoltat decât o maimuţă păroasă".
Capul sus!
Pa-pa.

7 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Stai linistit cand o sa-ti apara, o sa-ti doresti sa dispara.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Cum adica nedezvoltat... pur si simplu nu ai par pe picioare cred ca e normal decat gorila...

| biiannncaa a răspuns:

Hmm, se spune ca daca te epilezi, parul incepe sa-ti creasca mai repede. La fel e si cand imi tund eu varfurile. Coafeza mea imi spune ca daca imi tund varfurile, parul creste mai repede. thinking Acum e doar o idee.

| ToxicMinD a răspuns:

Pai daca fetele iti zic asta spune-le ca ele sunt mai dezvoltate cu 3 ani ca baietii, iar daca sunt baieti spune-le "vi-e ciuda ca la varsta voastra erati prea parosi?" si e mult mai bine putin decat mult parerea meatongue

| Babyralu99 a răspuns:

Nu este nimic in neregula cu tine! Fiecare om se dezvolta intr-un ritm propriu. Mai bine acum decat ca o maimuta ( plus ca arat si inestetic, dupa mine ).

| Morsafaradinti explică:

Da si mai zic ca am ligamentele si oasele nedezvoltate si ca mai bine sa le am strambe!(ei cand tin mana dreapta au degetele strambe)

| Morsafaradinti explică:

Ba acum ma doare in ***, au trecut 3 ani ce ***