| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat si am aproape 16 ani si m-am gandit sa ma apuc de sala de forta, credeti ca e ok sa iau proteine cu extras din zer? Ceva de genul http://www.nutritech.ro//JUMBO-MASS-vanilie,-1-kg,p-469. html multumesc.

Răspuns Câştigător
| OannaAlee a răspuns:

Si fratele meu la aproximativ 15 ani a inceput sala si a luat si el proteine. A inceput si el tot cu Jumbo mass apoi din ce in ce mai puternice si nu a patit nimic oh go on cum zic altii ca patesti de la proteine. Daca vrei iti dau id`u lui si mai vb cu el si ii ceri pareri. Ce zici? big grin.

| anonim_4396 explică (pentru OannaAlee):

Am rezolvat'o cu sala, uite o funditalaughing mersi.

| OannaAlee a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce :*. si mersi si eu :*

4 răspunsuri:
| Zanatare a răspuns:

Pentru intrebarea ta, iti sugerez 2 variante:
-intreaba-ti parintii;
-Du-te la doctor si intreaba-l

| wv a răspuns:

Daca te apuci de fiare cel mai bine e sa nu te apuci de prafuri fa sport curat.