| Rauuul a întrebat:

Salut.Ce ziceti despre aceste proteine http://www.nutritech.ro//Jumbo-Mass-New-Formula-vanilie, -3-kg,p-536.html.Is bune? Au ceva efect dupa o luna de antrenament?

Răspuns Câştigător
| Dkgray a răspuns:

Daca ai alimentatia, antrenamentul, odihna bine puse la punct si perseverezi vei avea rezultate dar nu intr-un timp asa de scurt. Decat sa-ti cumperi acel produs mai bine investesti banii respectivi in mancare sau iti cumperi ceva de calitate.

2 răspunsuri:
| Dkgray a răspuns:

1. Produsul e un weight-gainer nu ''proteine''.
2. Masa musculara nu se construieste intr-o luna(daca asta e scopul).

| Rauuul explică (pentru Dkgray):

Bine dar sa zicem ca dupa o cutie(care are 3 kg) dupa cum am calculat eu imi ajunge pentru 40 de portii.Sa zicem ca fac de 3-4 ori pe saptamana.O sa se vada schimbari?

| Dkgray a răspuns (pentru Rauuul):

Daca ai alimentatia, antrenamentul, odihna bine puse la punct si perseverezi vei avea rezultate dar nu intr-un timp asa de scurt. Decat sa-ti cumperi acel produs mai bine investesti banii respectivi in mancare sau iti cumperi ceva de calitate.