| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat si am aproape 16 ani si m-am gandit sa ma apuc de sala de forta, credeti ca e ok sa iau proteine cu extras din zer? Ceva de genul http://www.nutritech.ro//JUMBO-MASS-vanilie,-1-kg,p-469. html multumesc.

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Nuprea sunt ok mai bine mananci carne daca vrei proteine.
Cel mai bine e sa tragi de corpul tau exact atat cat iti permite pentru ca astfel iti va oferi o musculatura mult mai bine formata pentru un timp mai indelungat (poate chiar pentru totdeauna) nu doar pentru perioada in care faci sala.
Mult succes.

| Cosmin86 a răspuns (pentru youmail):

Nu exista pentru totdeauna

1 răspuns: