| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si pe semestrul II vreau sa ma mut la o clasa paralela, deoarece nu m-am integrat bine in actuala clasa.
Cine i-a hotararea daca ma mut? Directorul, actuala diriginta, diriginta de la clasa unde vreau sa ma mut? Va rog sa-mi spuneti.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Liquor a răspuns:

Buna, eu sunt clasa a 10 a. doar ce mi-am depus transferul de la o clasa, la alta. Faci o cerere gen:
Domnule director
Subsemnata (mama ta), tutore al elevel (tu), din clasa a(ce clasa esti), din scoala (x), doresc transferul de la clasa x la clasa y in anul scolar 2011-2012 deoarece ( si baga un motiv mai bun acolo), se semneaza si merge la secretariat unde ii da un nr, apoi merge cu ea la director, iar daca acesta este de acord, o trimite inapot la secretariat sa o lase acolo.

| Liquor a răspuns:

Buna, eu sunt clasa a 10 a. doar ce mi-am depus transferul de la o clasa, la alta. Faci o cerere gen:
Domnule director
Subsemnata (mama ta), tutore al elevului (tu), din clasa a(ce clasa esti), din scoala (x), doresc transferul de la clasa x la clasa y in anul scolar 2011-2012 deoarece ( si baga un motiv mai bun acolo), se semneaza si merge la secretariat unde ii da un nr, apoi merge cu ea la director, iar daca acesta este de acord, o trimite inapot la secretariat sa o lase acolo.

| sweetyasmy98 a răspuns:

Hotararea pentru mutarea in alta clasa o ia Diriginta ta si Directorul! :*