| ionutzxpk2 a întrebat:

Salut, TPU.
Tocmai am ramas repetent in clasa a 9-a din motive personale, eu vreau sa stiu ce acte trebuie aduse si cand pentru a ma reinscrie la liceu.
Nu vreau sa imi spuneti data, doresc sa stiu cam ce trebuie facut si adus.
Orice sfat mah poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Mai bine intereseaza-te la scoala, eu cred ca atunci cand vin si cei de clasa a 8-a.Intereseaza-te cat mai repede.O zi buna!

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa te inscrii la fel ca si cei de pe clasa a 8-a.Am un coleg care si-a rupt piciorul si a ramas repetent, si, diriginta ne-a spus ca trebuie sa se inscrie/reinscrie la fel ca si cei de clasa a 8-a care acum trec pe a 9-a.Pace.

| ionutzxpk2 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Si asta cam cand trebuie facut?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru ionutzxpk2):

Mai bine intereseaza-te la scoala, eu cred ca atunci cand vin si cei de clasa a 8-a.Intereseaza-te cat mai repede.O zi buna!

| ionutzxpk2 explică:

Si cand se fac inscrierile?