| cosmin4u2you a întrebat:

Eu am 17 ani si fata pe care o plac are 16 si nu o mai inteleg e o misterioasa eu stiu sigura ca ma place dar evita mereu sa-mi arate asta ia-m zis daca vrea sa fie prietena mea si nu a zis nici da nici nu am incercat sa par mai serios si suparat imi zice mereu sa nu ma supar dar nu o inteleg de ce aa si app e foarte timida o fii asta cauza?
poate ma lamuriti voi daca e nevoie va dau niste conversatii in privat poate intelegeti voi mai bine.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Poate nu stie daca sa-ti accepte prietenia sau nu. Este nehotarata.