| Dante30 a întrebat:

Salutare TPU, intrebarea mea este daca la 18-19 ani mai poti creste, caci am fost la doctorul de familie si mi-a zis ca eu inca mai cresc, deoarece in ultimul timp totul ma cam oboseste, mananc foarte mult dar nu imi este foame si nici nu se pune, Am 1, 75 si 68 kg, si mai am 2 luni pana fac 19, Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| xXxBlueDayxXx a răspuns:

Mai ai timp sa cresti...corpul omenesc creste pana la o anumita varsta, dupa scade, nu-ti face griji ai sa cresti, daca asa o spus doctorul de familie e adevarat.

4 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Te vei dezvolta pana la 21 de ani!

| bbu2eugen a răspuns:

Da cum a zis Stalker pana la varsta de 21 22 te dezvolti fetele cresc pana la 18

| sofstatics a răspuns:

.
cel mai probabil are dreptate.
acum, nu mi se pare că eşti prea înalt la 1, 75 dar, asta este partea a doua.
deci, da poţi să mai creşti.
baftă.

| Diana0727 a răspuns:

Stai linistit, poti sa mai cresti! Ai putea sa practici un sport (cum ar fi baschetul). Te poate ajuta foarte mult! Bafta!