| eunumberone a întrebat:

Satult! Nu prea le am eu cu chestiile astea laughing cineva mi-a lasat o intrebare pe ask si nu stiu ce sa ii spun inapoi! Aceasta e intrebarea: " Hei!

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Pai daca vrei sa te joci ii spui da..simplu happy
Si apoi incepi cu joaca, ii spui ca te apropii de usa si sa se pregateasca de sarut laughing

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Și acesta e răspunsul: ''hey'' daca vrei sa fii politicos sau ''pa'' daca vrei sa fii nesimtit.winking

| eunumberone explică (pentru KamaSutra):

Scuze nu s-a pus intrebarea nu e doar hei

| KamaSutra a răspuns (pentru eunumberone):

Atunci ce mai e?

| eunumberone explică (pentru KamaSutra):

Hei!

| eunumberone explică (pentru KamaSutra):

Hei! vrei sa ne jucam de-a v-ati ascunselea? Daca ma gasesti te sarut, daca nu. vezi ca sunt dupa usa

| eunumberone explică (pentru KamaSutra):

Asta mi-a spus, si eu nu prea ma pricep la chestii din astea adolescentine...ca sa spun asa laughing)

| KamaSutra a răspuns (pentru eunumberone):

Pai daca vrei sa te joci ii spui da..simplu happy
Si apoi incepi cu joaca, ii spui ca te apropii de usa si sa se pregateasca de sarut laughing