| justjustyn a întrebat:

Se apropie ziua iubitei, ce cadou ar trebui sa-i iau?

5 răspunsuri:
| misss a răspuns:

Daca este iubita ta ar cam trebui sa stii ce ii place cel mai mult si ce si.ar dori cel mai multhappy. Dar oricum ar fi sa fie ceva dragut, cum ar putea fi ceva bijuterie ori ceva ursuletz de plus ori florihappy.

Sper sa. ti fie de folos exemplele mele

| andre2726 a răspuns:

Un ursulet imens de plus si o cutie de praline
siiiiiiiiiiiiii poate ceva flori big grin

| SteauaROsie a răspuns:

Nu ti a soptit din greseala ce si ar dori cel mai mult?

| rosedanielle a răspuns:

Ce ii poti cumpara: bijuterii, cosmetice, cd cu muzica favorita, piese vestimentare, cutiute de bijuterii, rama foto cu poza voastra, perna sub forma de inima, etc sau o poti invita la un film la cinema sau la o cina romantica in oras. Sper ca ti-au fost de ajutor recomandarile mele.La multi ani pentru ea!

| sebastian_2853 a răspuns:

Pai vezi ce ii place si ii iei. Depinde ce personalitate are.