| Alice1234567890123456789 a întrebat:

SLabesc daca sar coarda? Daca da in cat timp(saptamani)? Dar cate minute trebuie sa sar ca sa slabesc pe zi? Vreau sa scap de burta

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Slabesti in timp, nu te astepta sa apara rezultate peste noapte. Trebuie sa sari de minim 3 ori pe saptamana, in mod ideal zilnic, macar jumatate de ora.

3 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns:

Cate MINUTE? cate ore vrei sa zici, saritul cu coarda este ca alergarea usoara, n-are niciun efect asupra abdomenului, mai bine fa abdomene zilnic dimineata si seara si in 2-3 luni ai abdomen plat poate chiar si patratele depinde cata burta ai.

| RexCuParuCret a răspuns:

Conteaza alimentatie.

| IuliaHuluba a răspuns:

Poti sarii 30 de minute pe zi si vei slabi cate putin...
Sau poti sari 1 ora si poti salbi minim 5 kg...