| SyncMasterSA300 a întrebat:

Stie cineva acest Trick cu cartile de jucat?
Deci ieri un prieten mi-a aratat un trick cu cartile de jucat pecare nu l-am putut gasi nicaieri.
Era ceva de genu: Iau o carte (oricare) din pachetul de carti fara ca sa o arat si o pun la loc la mijlocul pachetului, iar el deschide cartea care sta de-asupra tuturor si este cea pe care am pus-o la mijloc big grin
Va rog spuneti-mi cum se numeste sau cum se face va rog! Nu este in pachet caci scot orice carte din mijloc si exact pe ea o arata de-asupra!

2 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

Buna!
Uite aici ceva asemanator, e si explicat:
http://www.youtube.com/watch?v=ETKGSwh8ASw&feature=related
Sper ca te-am putut ajuta!

| SyncMasterSA300 explică (pentru Lady.Love):

Nu e ala el doar o punea la mijloc si o arata de-asupra, nu imparti si nici misca nimic.