| ImSnow a întrebat:

Stiu ca e jenanta intrebarea, dar n-am ce sa fac.

Deci vorbeam cu o colega acum cateva luni si i-am zis ca o plac si dupa mi-a zis ca ea nu ma place. Dupa nu am mai vorbit cu ea de mult si ma intreaba "Ce faci?", tin sa mentionez ca ei nu ii pasa de mine. Vrea ceva? Adica nu imi dau seama eu de ceva? Are cineva vreo idee de ce a intrat in vorba cu mine? Sunt prea paranoic?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate si-a dat seama ca te place, ii lipsesti ca prieten, sau doar se plictiseste si n-are cu cine vorbi.

| darrio2007 a răspuns:

Te-a intrebat doar din lipsa de prieten. Nu stiu cat de paranoic poti fi dar pot spune ca esti in limba dupa ea.

| ywar a răspuns:

In marea voastra intelepciune postati de foarte multe ori doar ca sa va vedeti operele de arta postate pe un site. Tu esti reprezentantul unei clase de tampiti sau viitori tampiti care vor iesi in "inocenta lor", cum spunea cineva si probabil ne vor decide destinul prin alegerile lor cretine. La voi adolescentii de carton toate conversatiile incep cu "ce faci", dublate de replici "gen", "sincer" si alte mestesuguri ale limbii romane, numai de voi stiute. Sa-ti spun ceva: nu ma intereseaza daca unei idioate ii pasa de tine sau are vreun fior de indragosteala. Si de ce ar pasa si altora? Gandeste-te la asta.

| NAT0 a răspuns:

Dă'h. Ești paranoic. Poate nu avea ce face și voia pe cine cu care să-și omoare timpul. Dacă te voia te invita să ieși cu ea.

| anamariarot a răspuns (pentru NAT0):

Nu-i asa ca sunt simpatici in inocenta lor? laughing

| cristimihailov a răspuns (pentru anamariarot):

Sa fie inocenta?

| anamariarot a răspuns (pentru cristimihailov):

Mie asa mi se pare happy

| cristimihailov a răspuns (pentru anamariarot):

Pare a fi mai mult "inocenta"... intelegi tu cuvantul.

| Mihai985624 a răspuns:

Salut!

Cel mai probabil, ea a vrut să-ți dea un timp in care sa te liniștești si sa treci peste refuzul ei. Te-a băgat in seama pentru ca te apreciază ca prieten si te a lăsat in pace o perioadă petru ca nu vrea sa suferi degeaba.

Este ceva normal, lăsa lucrurile sa meargă de la sine. Salut! Sper ca are sens ce am spus aici