| Cosminel1192 a întrebat:

1.Sunt baiat si vreau sa am parul mai des si mai tare un pic in cap. Ce as putea face? Daca m-as rade, de cate ori ar trebui si in cam cat timp ar creste parul?

2.Este ceara care nu iti face parul uleios? Sa se vada normal dupa ce ma dau cu ea.

Si cum imi pot face parul cu placa avand parul moale?

1 răspuns:
| Alberti_Sorana_2000 a răspuns:

Pai daca te razi nu se va intampla nimic crede-ma... daca vrei incearca radete dar o sa vezi ca nu se schimba nimic in timp o sa ti se indeseasca. daca.l dai cu ceara o sa se vada nasol asa ca ai putea sa.l dai cu gel dar se va vedea dar nu conteaza iar poti sa.ti intinzi parul cu placa chiar daca.i moale