| Alisa7109 a întrebat:

Toti ma socot urita indeosebi baietii...asta ma supara tare deeaceea ma tem sa ma duc la intilnire fiindca ma tem ca baiatul se va speria de mine. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| FR3DDY a răspuns:

Buna. Eu spun ca esti frumoasa si o spun din toata inima, chiar daca nu te-am vazut niciodata; si nu am nevoie de demonstratii ca sa-mi dau seama de asta. Pot sa bag mana in foc ca ai un suflet minunat si un caracter inca pe atat. Am spus-o si am s-o mai spun pana la Vesnica Pomenire: nu ma intereseaza exteriorul, cat ma intereseaza interiorul unei persoane: poate fi urata/grasa/slaba, fara maini/picioare sau chiar si in scaunul cu rotile! Oricine dupa Planeta asta merita sa fie iubita. Asta este parerea si conceptia mea :). Deci, nu-ti mai fie teama ca nu ai de ce.
http://www.youtube.com/watch?v=eAfyFTzZDMM&ob=av2e Este videoclipul Christinei Aguilera, la melodia Beautiful :* O seara buna in continuare.

8 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

De unde stii ca te considera urata?! Fiecare e frumos in felul lui. La intalnire trebuie sa te duci cu, curaj, nu trebuie sa te temi de parerea lor. Mai important este cum e sufletul, interiorul persoanei decat aspectul. Trebuie sa ii demonstrezi baiatului respectiv cat de buna esti la suflet, ca stii sa te comporti si nu ca esti buna doar la interior.

| ImHereForYou a răspuns:

Aolo!
Mah un baiat se poate indragosti de caracterul tau, nu conteaza neaparat cum aratiwinking

| herbalist a răspuns:

Daca vrei o parere sincera add andrei_9100 si imi dai o fotografiewinking promit ca voi fi sincerwinking ( asta daca vrei parerea unui baiat)

| Alisa7109 explică (pentru herbalist):

File:///E:/Alice%2015%20a/Pic_0415_197.jpg...numai sincer

| Andrei_3923 a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi, sunt curios cum arati acum, de zice lumea ca esti urata straight face

| Andrei_3923 a răspuns:

Ce disperat straight face laughing

| Bloom_2977 a răspuns:

Dar tu cum te socoti? sunt sigura ca tu nu esti urita, fiecare e frumos in felul sau.mai intii tu trebuie sa te apreciezi pozitiv si apoi ceilalti.si nu te teme sa te intilnesti cu cineva, fiecare are pareri diferite si poate la persoana cu care te vei intilni ii vei fi pe plac.tu daca ai auzit ca la altii nu le placi crezi ca toti nu te plak.sigur este cineva care te place.nu te descuraja.

| Lorry_3741 a răspuns:

Draga Alisa,important este si cum crezi tu ca esti,nu doar parerile celor din jur. Invata sa iti pui calitatile in evidenta,sa maschezi defectele, si cel mai important: Tot Timpul Sa Fii TU! Cat mai naturala, si increzatoare. Bafta la intalnire!:*