| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cunosc un baiat ce este foarte important pentru mine adica eu il plac, el mi-a propus intilnire dar eu i-am raspuns ca nu pot sa ma intilnesc cu el fiindca am un grafic foarte incarcat, el s-a supara si acum nu vorbeste cu mine...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Cand nu suntem pretuiti, ne simtim raniti si e normal sa fim frustrati, sunt sigur ca o explicatie mai in detaliu sau poate chiar si un mic sacrificiu l-ar face pe respectivul foarte fericit.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai spune-i ca nu are de ce sa se supere, pentru ca chiar ai un program incarcat. Si sa iesiti alta data

| neutrino a răspuns:

Lasa-l in pace, cu un asemenea baiat nu se merita sa-ti bati capul.

| NameHarris a răspuns:

Pai si-a pierdut speranta cand l-ai refuzat crezand ca nu-l placihappy