| silenтAngeL a întrebat:

Mia propus un baiat intilnire))da u el socot doar de bun prieten))si nu vreau sa-i spun nu ca seva supara))ce sa fac? HELP.

Răspuns Câştigător
| LOkk12 a răspuns:

Asa s-a intimplat si cu mine.mi-a propus baiatul intilnire, dar l-am refuzat.acum simt ceva pentru el.dar deja ii tirziu.are prietena.si acum imi dau palme ca l-am refuzat.asa ca analizeaza bine situatia. Good luck!

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

Mergi la intalnire si ii spui frumos baiatului ca nu simti ceea ce simte el pentru tine.Simplu si la obiectwinking