| pisycutzaa a întrebat:

TPU ajutor! va rog! Iubesc un baiat care a fost cu mine doar in joaca... Oare ar mai trebui sa-l iubesc? Sau sa trec mai departe?

Răspuns Câştigător
| ioana21S a răspuns:

Buna,daca zici ca doar din joaca, cred ca ar trebuie sa clarifici cum stau lucrurile intre voi 2...intreaba-l si pe el. Poate asa simti tu ca el a fost doar din joaca, poate el e mai timid si sti tu ca prin gluma spui adevarul. Daca nu te place nu insista pe acel subiect.Treci mai departe cu fruntea sus.Bafta!

| pisycutzaa explică (pentru ioana21S):

Mersi mult!

| ioana21S a răspuns (pentru pisycutzaa):

Cu cea mai mare plăcere scumpo!:*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa treci peste si sa iti vezi de viata ta

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Cum s-a mai spus intreaba-l daca a fost doar o gluma dar totusi ar trebui sa uiti de el

| CoraliaCory99 a răspuns:

Pai... Depinde, daca tu chiar il iubesti si ai el te place puteti fi impreuna. Nu ai de ce
sa treci mai depate.