| Ralucush123456 a întrebat:

TPU un baiat ma loveste l-am intrebat de ce o face a spus ca asa vrea si sa-l las in pace, ma tot face enervanta nu vrea sa ste deloc langa mine ma face urata nu-mi place pana acum nu m-am confruntat cu astfel de situati dar pana in ziua de azi s-a umplut paharul mie imi placea de el dar acum nununu.nici sa nu aud de el este un fraier un porc ce sa fac sa ma lese in pace? va rogogg

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La cat de analfabeta esti si la cum scrii daca eu as fi colegul acela te-as baga cu capul intr-un lighean cu apa pana ti-ar veni mintea la cap. Esti varza!

| Ralucush123456 explică:

Fraiere de Salontanul ce este gresit daca tu nu sti sa citesi handicapatule. bai barabula fiarta duten p***** mea de nenorocit daca nu sti-am sa scris, citesc cine mata-n cur a scris intrebarea?

| Salontanul a răspuns (pentru Ralucush123456):

Uite eu as fi scris asa: Fraiere de "Salontanul"! Ce este gresit? Daca tu nu stii sa citesti, handicapatule! Bai barabula fiarta du-te in p***** mea, nenorocitule! Pana aici e usor de rezolvat acum ai scris ceva ce nu inteleg "daca nu sti-am sa scris, citesc". asta nu exista in limba romana. Cine mama ta in cur a scris intreabarea? Ia ambele scrisuri si mergi la un profesor si ai sa vezi cine are dreptate. O maimuta nu are minte sa gandeasca si singura. Sa-ti traduc si intrebarea? Ca aici e nevoie de tradus din limba straina in care ai scris, in romana. Spune-mi de unde esti (la ce scoala) sa-i spun aluia sa te bata mai rau. Daca te scutura un pic cu picioarele in sus poate-ti vine si mintea la cap ca ti-a cazut in chiloti. Esti varzaaaa!

| Salontanul a răspuns (pentru Ralucush123456):

Apropo! Poti sa-mi dai funda ca ti-am corectat raspunsul. E o munca, totusi.

| Ralucush123456 explică:

Auzi, ma lasi. Cati ani ai "Salonatanul"? Lasa-ma fraiere im pace. Du-te-n **** mea de prost.

| Maria1960 a răspuns (pentru Ralucush123456):

Vaca proasta! Asa se vorbeste? Bine ca o ai de "proasta" ("prost" ca nici tu nu stii ce sex ai). Are dreptate Salontanul: esti analfabet(a).