| traficanta a întrebat:

Traim ca sa muncim sau muncim ca sa traim?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiesti ca sa mori.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Munca e un cult. Fara ea niciun popor nu ar evolua.Noi suntem exceptiile de la regula.Pentru noi meseria e o bratara de aur.Asa ca sa furam cat mai multe bratariwinking

| Lora a răspuns:

Si una si cealalta, asta e, nu ai banul nu ai papa. O zi buna

| Rebecca a răspuns:

Muncim ca sa traim. Initial. Dar odata ce trece timpul, si banii devin scopul vietii, traim ca sa muncim, sau, m mai exact, traim ca sa facem bani

| niko a răspuns:

Muncim ca sa traim

| Necunoscută a răspuns:

Muncim ca să trăim. Dacă nu munceşti, eşti mort.happy

| foxi a răspuns:

Muncim ca sa traim!

| irina20 a răspuns:

Muncim ca sa traim.

| missouri a răspuns:

Muncim ca sa traim! No money, no life!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munci ca sa trai in lumea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muncim sa avem din ce trai...mancarea, facturile...samd cu ce le platim daca nu muncim?