| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare la care nu gasesc raspuns; '"Traim ca sa muncim "sau" muncim ca sa traim "?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Traim ca sa ne bucuram, sa ne intristam sa suferim sa avem parte de evenimente frumoase, traim din plictiseala de fericire exista multe variante in care traim. Sincer viata e nasoala pentru unele persoane si nu merita sa treaca prin suferinta de aceea se ajunge la sinucidere.

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Cred ca e muncim ca sa traim

| andytza a răspuns:

In ziua de azi muncim ca sa traim si mai mult as adauga murim ca sa traim(lucrand).

| Maryanoo a răspuns:

Muncim ca sa traim pentru ca munca te educa!