| ralucaralu a întrebat:

Trebuie sa merg la mare si vreau sa imi vina menstruatia mai repede. Am 13 ani si mereu intarzie cateva zile. Vreau ca de data aceasta sa vina la timp. Ce pot face? Am auzit ca bai fierbinti, apa calda cu sare la picioare si sportul ajuta. E adevarat? Ce alte sfaturi imi puteti da? Mentionez ca a trecut doar un an de cand mi-a venit prima data si ca e cam neregulat.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vitamina Kwinking

| ralukutzza a răspuns:

Ia antibiotic pentru cateva zile si nu o sa iti mai vina luna asta...