| ralucaralu a întrebat:

Sportul intarzie menstruatia sau o face sa vina mai repede? Dar baile calde/fierbinti? Dar daca bei multa apa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Eu stiu ca daca faci mult efort in zilele in care ai menstruatia ciclul dureaza mai mult si ai scurgeri mai dense, si doctorul zice cand avem ciclu sa facem dus cu apa asa de vara nici de cum fierbinte.Cu apa multa nu ma pricep dar ferestete de cele doua de mai sus.Succes.

| ralucaralu explică:

Ma refer inaintea menstruatiei nu in timpul.

| Anek a răspuns:

Eu dincate stiam cand ai menstruatie nu trebuie sa faci baie DELOC am uitat consecintele...