| TeooTeo a întrebat:

Trec a6a sh as vrea sa stiu ce rechizite sa imi mai iau. Adica sa imi spuneti ce va luati/va-ti luat ca sa nu uit de ceva. Si am o nedumerire.Cum este FIZICAA?:-ss mi-e cam frica pentru ca nu prea o am cu matematica

Răspuns Câştigător
| NewDivide a răspuns:

Rechizitele pe care le-ai luat si pana acum. La fizica daca incepi sa inveti totul de la inceput si o ti asa nu o sa ti se para mare lucru. Si daca progresezzi al fizica, ai sa reusesti si cu matematica.Eu sincer nu am nici o treaba cu ele. Fizica la incpeut o intelegeam, imi facea temele dar incepuse sa nu imi mai pese si acum nu ma mai pricep. Nu trebuie sa te sperie. Sper doar sa nu ai o profesoara ca a mea laughing. Nu ii doresc nimanui.

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Rechizite ca şi până acum.Caiete şi pixurilaughing, în principal.
Fizica e nasoală nasoală nasoală x_x.

| Wildie a răspuns:

Eu cu fizica m-am zapacit de tot cand am inceput sa invatam mai mult decat 'esentialul', si eu sunt cea mai buna la matematica din clasa...