| Lariiiiiiiiiii a întrebat:

De ce baietilor(vorbesc in general) le pasa doar de sanii si fandul unei fete?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca ei se gandesc la sex incontinuu (majoritatea sa zicem)

| RXN a răspuns:

Generalizezi, iar generalizarea e greseala logica. Le pasa si de aspectul fizic, nu doar de el, iar asta e un aspect logic, trebuie sa te atraga persoana respectiva, nu?

| RXN a răspuns:

@SingurToataViata, tu nu logic, nu te gandesti, esti abstinent, asa-i?laughingApropo, de unde ai datele astea? Ma uimesc cat sunt de reale si exacte.Banuiesc ca de pe libertatea.ro.

| haiZI a răspuns:

Pentru-ca astea ies in evidenta.
De ce fetele se uita lung si se fastacesc cand vad un barbat cu corpul bine lucrat si care arata bine?
pa

| pwp a răspuns:

Asa sunt ei!
e ceva specific barbatesc sa se uite la sanii/fund si sa aiba fantezii sexuale big grin

bye-bye

| Kittynika a răspuns:

Poi tie nu iti place cand vezy o fata care arata bine din punctul asta de vedere, poate o admiri, o invidiezi, ti-ar placea sa fi ca ea.sau te mandresti ca araty mai bine ca ea.
Astea sunt punctele forte, de seductie, de frumusete a une femei.Sunt forme femininebig grin

| ruginiz a răspuns:

Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place.

| DenisaBiluta a răspuns:

Obsedatistraight facestraight facestraight face

| Diana0987 a răspuns:

Baietii carora le pasa de sanii si fundul unei fete sunt niste obsedati sexual[scuze dar asa elaughing]. Ei nu au ce face dacat sa se holbeze la fundul si sanii unei fete si pe mine ma enerveaza la culme chestiile astea.[Sper ca te-am lamurit cat de cat]winking

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Pai la prima vedere dupa asta sigur se uita straight face. mai ales generatia asta :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca la asta se uita prima datalaughing. nu stiu sa-ti explic asta ii atrag pe eihee hee...thinking mai bine iti rasp. un baiattongue

| alutzualex a răspuns:

Bai hai sa iti raspund eu sincerwinkingda ne cam intereseaza fundul si sanii ca astia ies prima data in evidentzawinking, dar eu intai ma uit la fata daca este dragtza in primul rand, conturul fetzei, ochii in special, cum are parulwinkingsi nu in ultimul rand picioarele sunt cele mai sexy, dar asta dupa c o cunosti sa o mai duca si capu din cand in cand nu sa fie o marioneta, sau monotona ca nu are nici un fermekwinkingfunda?:*