| anonim_4396 a întrebat:

Ultima zi de vara omg v-ati petrecut ziua intr-un mod special sau obisnuit?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Esti noul cancer al TPU-ului sau ai orgassmme de sfarsit de vara si te manifesti public?

| Meli2314 a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu-ti convine, ignora-ma, postez ce vreau si cand vreau. pupici.

| William a răspuns:

De cand nu mai incepe scoala pe 15 septembrie?

| LoveSleep a răspuns:

Îmi distrugi viața cu atâtea notificări.

| Meli2314 a răspuns (pentru LoveSleep):

Atunci blocheaza-ma

| Printesa10TM a răspuns:

Obisnuit si totusi nu ca in celelalte zile. Vaaaaai! Am stat toata ziua in pijamale! Mai e pana in 12.

| GoldandSilver a răspuns:

Din pacate, la mine vara se termina pe 23 septembrie, cand e echinoctiu de toamna! tongue