| RAY a întrebat:

Azi e ultima zi de existenta a tuturor speciilor,maine e apocalipsa, cum ati petrecut ziua de azi?

20 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

La revedere draga Ray!

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu am stat toata ziua la computer ascultand melodiile preferate, melodii de Craciun, colinde de Craciun, in engleza si in romana etc.In legatura cu posibila apocalipsa,calendarul mayasilor a fost interpretat gresit.M-am documentat bine si am ajuns la concluzia ca multi altii de altfel ca vor avea loc doar niste schimbari majore pe care o sa le resimtim in timp, schimbari la nivelul spiritual, psihic, astronomic, climatic etc.Deci nu se vorbeste de moartea noastra.Pentry mayasi inseamna sfarsitul unui ciclu si inceputul unui noi ciclu care credeau ei, si cred si eu, ca reprezinta o evolutie spirituala.Numai bine

| dragos9234 a răspuns:

Am fost sa imi iau un galaxy s3 dar nu am avut banii la mine asa ca trebuie sa ma duc si maine happy.

| RAY explică (pentru dragos9234):

Du-te repede si cumpara ca mori fara galaxy ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu,ma prinde sfarsitul lumii plictisita. Nasol pentru mine...

| Neberius13 a răspuns:

Tu chiar crezi prostia asta?
Si din moment ce nici fanaticii religiosi nici cei ce nu cred in nici un fel de zeitate nu cred asta, voi cei cu ''sfarsitul lumii'' ce fel de hibrizi sunteti? si acum lasand la o partea partea ironica a intrebarii mele as putea primi un raspuns?

| RAY explică (pentru Neberius13):

Consider ca nimeni nu poate cunoaste viitorul pentru ca nu exista noi il cream, dar putem face predicti dar prin stiinta nu fantezi, sf lumii va vi peste 5 miliarde de ani cand soarele va manca sistemul solar

| dragos9234 a răspuns (pentru RAY):

Mi-am luat dar se pare ca sfarsitul lumii nu mai vine nici astazi.

| RAY explică (pentru dragos9234):

Trist dragos vad si eu nici un sfarsit nimic, nici macar o cometa sau un asteroid nu vrea sa se impreieteneasca cu noi

| dragos9234 a răspuns (pentru RAY):

Am auzit pe la Tv ca urmatorul sfatsit va fi prin 2014.
Abia astept sa vad si sfarsitul ala happy

| RAY explică (pentru dragos9234):

Abia il astept dragos, cmf? te pregatesti de craciun?

| dragos9234 a răspuns (pentru RAY):

Da,ma pregatesc dar nu prea ma intereseaza craciunul.
Mai mult ma intereseaza sfarsitul anului.happy
Tu ce mai zici?

| RAY explică (pentru dragos9234):

Pe internet dragos, am terminat scoala cu bine am avut unele emoti dar am reusit, familia ta sarbatoreste craciunul?

| dragos9234 a răspuns (pentru RAY):

Da insa nu se pregatesc asa cum o faceau cu in urma cu cativa ani.
Mama a inceput chiar sa spuna:''Cine stie daca exista intr-adevar ceva?''(cu referire la dumnezeu)

| unul1 a răspuns:

Am fumat 10 jointuri, am baut 10 pahare de tuica si m-am distrat cu 10 fete laughing

| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

Ziua de azi am petrecut-o la fel ca zilele trecute si la fel cum voi petrece si ziua de maine si cea de poimaine si cele care vor urma.

| EmmaLoLy a răspuns:

Foarte fain! azi a fost ziua mea..am facut 14 ani :X deci pot sa mor impacatarolling on the floor

| mixxjim a răspuns (pentru EmmaLoLy):

La multi ani, sa fii sanatoasa si norocoasa! Dai de baut acum, daca tot e sfarsitul lumii? laughing

| AndreiBitea a răspuns:

Am petrecuto bine dar de unde stiti ca vine apocalipsa lati intrebat pe dumnezeu? numai dumnezeu stie

| Tavy4 a răspuns:

Sincer,m-am uitat la filme