| ioana1904 a întrebat:

Un baiat face diferite semne(imi zambeste, se uita la mine iar cand il surprind intoarce privirea, se balbaie cand vorbim etc.)care ma fac sa cred ca ma place si din curiozitate prietena mea l-a intrebat daca simte ceva pentu mine iar el a spus ca nu. Dati-mi va rog niste sfaturi in legatura cu ce as putea sa fac pentru a afla daca simte ceva pentrun mine. happy

1 răspuns:
| DJBlade69 a răspuns:

Ar fi fost culmea sa-i spuna ca da. Oricum, din punctul meu de vedere ai putea sa-i ''trimiti'' si tu niste semne si vezi cum ''raspunde''.