| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat poate fi indragostit de doua fete si sa le iubeasca la fel pe amandoua? Daca nu,atunci de ce imi spune uneori ca ii place de alta fata? Ca sa ma faca geloasa? P.S.:Baiatul crede ca eu nu-l plac, dar nu este asa.Ar trebui sa-i spun ca il plac sau nu? Adica mi-ar fi rusine...

Răspuns Câştigător
| Lady.Love a răspuns:

Daca tie iti place de el, nu sta! Spune-i ce simti, nu le lasa pe altele sa ti-o ia inainte. Stiu ca e mai greu cand spui unui baiat ca-l placi, dar merita sa-ti faci curaj. Eu cred ca te testeaza atunci cand iti spune de alta fata, se gandeste ca asa va afla daca il placi. Deci treci la treaba!