| Lonelygirl a întrebat:

I need your
help again happy Imi place un baiat si am inceput sa vorbesc cu el, insa azi... povesteau doua fete cum ca baiatul pe care il plac a sunat-o si i-a cerut sa se intalneasca. Cu cateva zile in urma el mi-a confirmat ca ma place. Ce ar trebui sa fac? imi place de el foarte mult... dar nu stiu daca merita. Voi ce spune-ti? Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca sti sigur k despre era era vb. ori vroia sa te faca geloasa desi nu cred ori e un tampit si nu ar mai trebuie sa iti pierzi timpul cu el.

| nesuferit a răspuns:

Sa incerci, iar daca vezi ca vrea doar sa se distreze cu tine, il lasi balta, daca nu-i dai o sansa vei regreta mai tarziu, si te vei intreba, "ce ar fi fost daca..."
Succes

| Girldxx a răspuns:

Heiii.
De unde stii ca fetele 'alea' povesteau chestia asta numai ca treceai tu pe langa ele sa-ti faca in ciuda? exista si varianta asta, dar o alta poate sa fie adevarat ce au spus iar baiatul 'ala'sa fie un BOU!
Deci. gandeste-te in cine ai mai multa incredere ori in 'alea'ori in cel care ti-a confirmat ca te place.

Bafta!happy:*

| pysymik a răspuns:

Esti sigura ca era vorba de aceeasi persoana? sau poate ca ele stiau ca tu il placi si voiau sa te faca geloasa eu zic sa nu bagi in seama si sa incerci sa il cuceresti in continuare pupicii