| KmC96 a întrebat:

URGENT! Ajutor am o tuse care nu este chiar seaca este putin productiva, am mai avut bronsita de cateva ori dar nu a durat atat de mult ca acum am 1 saptamana de cand tot tusesc si naopte in somn ma trezesc transpir mult si tusesc pana dimineata ...am 15 ani, nu stiu ce sa fac am luat regulat si inca iau Strepsilis, Fluimucil, Aspirina, Ridiche neagra, Infuzii, Ceai de ceapa.
Tot nu trece! Doctora de familie a zis sa pun si carmol pe corp, am pus din cap pana in picioare!
Tot nu trece si acum ma rog sa fiu sanatos din nou nu stiu ce am AJUTOOOORRR! Spuneti-mi macar ce amcrying IMI CER MII DE SCUZE DE CATEGORIE!

Răspuns Câştigător
| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Incearca Efitusin (sirop de lemn dulce) efect garantatwinking

| KmC96 explică (pentru Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Mersi am sa incerc! Iti raspund cat pot de repede!

1 răspuns: