| anonim_4396 a întrebat:

Urgent plzstraight face...in septem brie prietene mea si prietenul ei au incercat sa o facastraight face dar sau oprit pentru ca ea nu era pregatitastraight face .cand prietenul ei a vrut sa o penetreze ea a pus mana problema e ca e ejacuasestraight face si ea pe mana avea sperma.intrebarea este ar putea fi insarcinata pentru ca de atunci nu a mai avut menstruatiestraight face a facut un test de sarcina dar dupa 10 zile de la momentul acelastraight facedar a iesit negativ... ei ii este foarte fricastraight face ...plzzz orice parere este bine venitastraight face

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Putin probabil sa fie insarcinata, dar nu e complet imposibil. Testul de sarcina facut la 10 zile de la intamplare nu are nici o relevanta, trebuie sa treaca minim 21 de zile de la intamplare ca sa se poata baza pe testul de sarcina.
Sincer, eu nu cred ca e insarcinata, dar 100% numai Dumnezeu stie.

| Marii a răspuns:

Sex la 15 ani va trebuie voua. rolling eyes
Daca e insarcinata, si-a facut-o cu mana ei.

Janina
| Janina a răspuns:

Si voi va povestit chestii atat de intime?
eu una nu as putea sa fac asta straight face

Totusi, sex la 15 ani straight face poti sa stai cu el cat vrei, dar sa o faci de la 15 e prea mult, unde mai e copilaria!

| titi_1218 a răspuns:

NU prea cred daca nu a ejacuat in ea... dar mai bine sa-si mai faca un test de sarcina si sa mearga urgent la ginicolog...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca i s-a rupt himenul poate sa fie
Daca nu i s-a rupt si e virgina nu are cum sa fieraised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani are?
Cel mai bine se duce la ginecologhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dc va trebuie sex la 15 ani?raised eyebrows mi se pare ca nu poate sa mearga decat cu un adult la ginecolog[nu stiu sigur!]
Eu zic sa o intrebi pe brigaela. ea a terminat medicina. stie cel mai bine ce sa iti zica. [eventual trimitei un mesaj ca intrebearea poate nu o vede]
Poate i s-a rupt himenul. si a ramas.happy
cat de sigur este faptul ca inca mai este virgina?happy
complicatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfat pentru tine:
Varsta de 18 ani nu a fost aleasa asa fara nici un sens ca at sa devii majorraised eyebrows
Corpul la 15 nu e dezvoltat asa de bine.
NU FA CA EAhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca ai 1 an si jumatate de relatie trebuie sa o faci?raised eyebrows asta e logica sau cum? Nu cont cat timp. daca iubesti si respectzi asteptihappy

| BeatriceRamo a răspuns:

Scz greselile am scris repedetonguestraight face

| BeatriceRamo a răspuns:

Aaaa si am uitat prietena mea este virginawinking

| BeatriceRamo a răspuns:

Minorastraight face 15 anistraight face

| BeatriceRamo a răspuns:

Pai are o relatie de un an jumatatestraight face...este virgina sunt foarte sigurawinkingpentru ca este prietena mea cea mai buna si daca ar fi facut-o mi-ar fi spuswinking

| BeatriceRamo a răspuns:

Nu este neaparat doar ca si ea a vrut la inceput dar sa oprit pentru ca el a intrebat-o daca este sigura ca vrea sa faca asta?straight face

| BeatriceRamo a răspuns:

@SECRETEL am zis ca suntem cele mai bune prietenewinking de 9 anitongue asa ca da ne povestim absolut totultongue

| desenezinpastel a răspuns:

N-are a face ruperea himenului cu sarcina oamenilor...nu trebuie neaparat penetrare pentru sarcina(depinde si de fertilitate respectivei acum)... poate sa ramana insarcinata daca a ejaculat undeva in afara vaginului dar in apropiere...pentru ca pot sa intre in... oricum
cel mai sigur era sa fol prezervativul si 2 pastila de a 2a zi. postinor-cred ca e cam 50-60 Ron