| Ghost1234 a întrebat:

Va rog sa ma ajute cineva numai pot sa respir am un nod in gat ma apasa pe piept ma doareee numai pot nici sa mananc sa dorm de cand numai vorbesc cu iubita mea numai pot simt ca innebunesc am ajuns la disperare numai pot suporta atata durere de cand nu vorbesc cu numai am chef de viata nimai pot face nimic ma distrus va rog sa ma ajutati ce pot facee sa mai alin putin durerea si rog si fetele sa posteze sper ca cineva sa ma inteleaga

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Exista vreo sansa sa va impacati? Daca da, ar fi bine sa o cauti si sa vorbesti cu ea. Daca nu, e mai greu de tine, dar nu imposibil. Cam asa simti cand are loc o despartire. Dar trece, la unii mai repede, la altii mai incet, dar de trecut tot trece.Nu-ti neglija sanatatea.
Mult noroc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Usurel,barbate! Nu mai fi asa de speriat. Fete sunt destule.Este prima iubita? Fii tare! Daca apari asa de moale in fata ei va face orice din tine.Si nu cred ca iti doresti asta.

| ElenaSA a răspuns:

Ne pare rau ca esti in situatia asta. Avand in vedere ca nu ai scris problema, nu imi ramane prea mult de facut. Inseamna ca tii la ea si ca este nevoie sa vorbiti pentru a va razolva problema, a cere scuze daca s-a gresit pe undeva.

| Ghost1234 explică (pentru ElenaSA):

Pai ne-am despartit si nu din cauza mea nu zic ca nu am avut nici o vina stiu ca am gresit si eu cu multe dar ne-am despartit din alta cauza am incercat sa o sun sa reparam relatia noastra dar nu imi rapunde deloc si de asta mor cand a plecat nici macar nu am stiut a plecat in noapte nu sunt vreun obsedat din ala stiu si eu ca totul are un sfarsit odat si odata unul mai bun sau nu dar ea dupa ce a plecat mi-a zis ca ar vrea sa fim impreuna inapoi i-am spus acelasi lucru dar acum nu-mi raspunde la telefon ce ma doare cel mai tare este ca nici macar nu mi-a spus in fata sau macar la telefon ca s-a terminat totul

| ElenaSA a răspuns (pentru Ghost1234):

Poate are nevoie de timp sa ia o hotarare. ai putea sa-i trimiti un mesaj cu gandurile tale si sa-i spui ca astepti ce decizie ia.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Ştiu cum e, crede-mă. Nu poţi face nimic decât să aştepţi ca lucrurile să se rezolve de la sine... Dacă mai vrea o relaţie cu tine, va veni înapoi. Dar, până la urmă, tot bărbaţii merg după femei. Încearcă să o recucereşti, ai grijă să nu-şi facă altă relaţie, atunci vei fi mai rău. Sunt în aceeaşi situaţie ca tine. Dar, totuşi... nu o lăsa, se vede că o iubeşti mult, luptă pentru ea. Tu ce crezi, mai vrea să continuaţi relaţia? Sau e genu' ăla orgolios?
Anyway, ai grijă. Sănătate!