| SpanzurMuste a întrebat:

Va salut cordial, dragi utilizatori ai site-ului TPU. Cum va mai petreceti timpul? Am primit in dar de la fratele mamei mele o felina din familia Felidae, si as dori sa ii intreb pe cei care cresc aceste fiinte, cu ce ar trebui sa o hranesc pe o perioada de sapte luni?

1 răspuns:
| bergheva a răspuns:

Ar trebui sa o hranesti cu lapte proaspat sau neproaspat dar nu trebuie sa fi rece ci caldut, cu paine inmuiata in laptic, cu mancare anume =furaje specifice si cam atat stiu eu, credddddddd