| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.In seara asta m-am jucat cu varmiu, cu prietenu lui si cu inca un baiat(prieten cu prietenu lui varmiu). Deci, eram la strada, ne-am jucat remi, m-a ajutat cu niste carti fara sa vada restul, am castigat de mai multe ori.Ne-am jucat "ratele si vantorii" si m-a luat numai el si m-am scos prima afara.Asa,,,dupa,,,ne-am jucat volei, am fost cu el in echipa si dupa cu prietenu lui varmiu, dar el a zis sa ma duc la el in ehipa si baiatu ala nu a vrut. S-au luat la ciondaneala! Si dupa, m-am plimbat cu rolele, imi tot facea ochi dulci, ridica sprancenele, se tinea dupa mine, dadea cu mingia in mine cand treceam si tot se tinea dupa mine.Restu lumii zice ca el plange dupa mine ca joi plec la mare, si-si doreste ca tatal lui sa fie acasa sa mearga cu noi(cu verii lui si cu mine). Ce sa cred? In prima faza vorbea frumos, m-am jucat cu el, m-a ajutat, iar in a doua parte incepe sa dea cu mingea in mine? OARE ARE SENTIMENTE PENTRU MINE? DACA II ZIC "TE IUBESK" DUPA SA NU RADA DE MINE.,, ASTA MI-E FRICA. Ce sa fac? Sa astept sa faca el primul pas, sau sa ma dau eu de gol? Nu vreau sa fiu disperata dupa el, chiar daca sunt! Si,, chiar acum cand scriam, suna un numar necunoscut, cu o voce prefacuta in fata, si-mi zice "alo, nu ma cunosti? Cum nu? Sunt eu..."Funda care va merge!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu creed ca a datcu mingea in tine pentru ca vrea sa iti atraga atentia. sunt unii baieti care nu vor sa arate ca iubesc pe cineva...prefer sa arate ca resping acea persoana. si faza cu nr ascuns, vrea poate sa iti auda vocea, sa vorbeasca cu tine, dar nu are curajul sa faca primii pasi. nu te sfatuiesc sa faci imediat ceva, sa nu cazi de fraiera. mai asteapta un timp, sa vezi daca iti mai face ochi dulci, si incearca sa fie in preajma ta.winking bafta:*

7 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Ar trebui sa astepti sa faca el primul pas si nu tutonguePoate dadea cu mingea in tine pentru.ca te placea si asa si-a aratat interesul fata de tinewinkingSucces!

| MajorAsshole a răspuns:

"Te iubesc" OMFG! Cati ani ziceai ca ai? 11, 10, 5?

| Gagikaru a răspuns:

Da ma zi-i nu are cum sa te nu-ti zica si el"da"sigur te va accepta el te iubeste. apropo[stiu cum e]deci ia-l incet si spune-i.da-te in vorba cu el.intreaba-l mai intai daca are prietena. daca zice ca nu.il intrebi daca are loc de una.si ia-l binisor
sigur vei reusi
SUCCES! fundaaaaaaa!

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Dupa cum vorbesti tind sa cred ca mai mult de 14 ani nu ai. Sfatul meu este sa astepti sa mai cresti, si ca sa spui cuiva te iubesc, trebuie sa stii in priul rand ce inseamna acest cuvant ceea ce ma indoiesc ca stii, daca insa chiar vrei sa ii atragi atentia ai putea sa-i spui ca iti place de el, dar de la asta pana la iubire e cale lunga fetita. Bafta, si sper sa nu te superi daca am fost mai rau in comentarii, iti va fi de folos pe viitorwinking

| mony1994 a răspuns:

Te-as sfatui sal lasi pe el sa faca primul pas iar daca trece prea mult timp mai bine te duci u la el.app.nu prea cred eu ca stii ce e iubirea

| DarkStarGW a răspuns:

Suna-l si u cu ascuns si spune-i ce ti-a zis si el poate dati in altele din asta

| ella_1888 a răspuns:

Cati ani ai?! Te iubesc de acum!? eu un cuvant mare nu oricare persoana are dreptul la cuvantul asa.rolling on the floor totusi cati ani ai? 7laughingsau cred ca 13laughing)