| anonim_4396 a întrebat:

Vi se intampla sa va straduiti din greu pentru o lucrare, sa invatati mult iar anumite lucruri care nu sunt asa importante nu le prea invatati. Mi s-a intamplat ca totusi invatand sa nu stiu la aceea lucrare. Pur si simplu ma scoate din sarite si ma enerveaza ca se intampla sa nu stiu chiar daca m-am chinuit atata. Voi cum reactionati? eu sunt dezamagita.big grin

Răspuns Câştigător
| Izomer a răspuns:

Ioi, eu am dat ieri test la bio.
eu, toata ziua, fara facebook, nimic-nimicuta!, am stat si am invatat toot!
cand am vazut testul, surprisee!
nu stiam, aproape nimic straight face
e oribil sa ti se intample;|

| AnaMaria2719 a răspuns (pentru Izomer):

Da... profii astia straight face

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Și mie mi se întâmplă de fiecare dată! Mă chinui și eu odată în viață să îvăț să iau 10 la o materie și nu învăț chestile mai neimportante și chiar dacă iau 9 sau 8 tot nu mai pot de ciudăcrying adică eu învăț să iau 10 și tu-mi dai 9?!?!?! laughing

| tothmirabela a răspuns:

Da si mie mi se mai intampla asta, dar doar la lucrarile mari de ex: teza,...