| FataȘarpe a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.
Daca nu aveti de gand sa o faceti si simtiti nevoia de a ma insulta, nu o faceti.
Doar va veti risipi timpul, avand in vedere ca pe mine m-ar durea undeva.

Cum sa scap de Ouija Board?
Deja ma enerveaza tot ce se intampla.
Parca le place sa ma chinuie.
Pur si simplu nu pot sa scap de ea.
Nu o s-o dau nimanui, nu sunt o persoana asa de oribila.
Dar ma scoate din sarite, nu stiu cum o face... Dar nu pot scapa de ea.
Nu imi e frica, de la bun inceput mi-am asumat riscuri, desi credeam 80% ca e o prostie.
Din cate stiu nu am voie sa o arunc sau sa-i dau foc.

Ajutor?

16 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cum adica nu ai voie sa ranesti tabla? Doar arunc-o si gata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine te chinuie bre?
Arunc-o la gunoi nu pricep dilema.

| Drimmero a răspuns:

De ce? Cine iti interzice asa ceva? A trecut de mult moda in care lumea credea in spirite si toate basmele de acest gen. Este doar o placa, o arunci la gunoi ca orice placa si ii mai dai si foc, daca inca nu esti sigura si cu asta ai terminat orice scandal!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu inteleg crying

| LoveSleep a răspuns:

Copii, nu mai credeți în basme.

| untu a răspuns:

Nu va fi prea usor sa scapi de spiritele rele si de ouija board! Vorbeste cu un preot bun de la biserica, ca el stie cum poate scapa printr-o rugaciune! Ai nevoie de sfestanie!
( sfintirea casei in fiecare data de 1 a fiecarei lunii a anului in curs!)

| ShaOfHatred a răspuns:

Si cu ce te deranjeaza aceasta placuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa faci o casuta pentru pasarele din ea.

| BadAngel3 a răspuns:

De ce nu poti sa ii dai foc? Cine a spus asta? Nu imi amintesc sa fii fost un advertisment despre asta.

| Helpmeforfree a răspuns:

Faci asa:

O...o ....pai faci asa...
O tai, sau o abandonezi, asta nu inseamna ca o arunci

| FataȘarpe explică (pentru Helpmeforfree):

Nu am voie sa ranesc tabla in niciun mod.

| aKylie a răspuns:

Pai ce ti se intampla de nu mai suporti? Trebuie sa o arunci la gunoi din cate am citit.

| DontHitLer a răspuns:

Fata sarpe

| WhOm a răspuns:

Buna,stiu prin ce treci happy rupe tabla in 7 bucăți dupa care o stropesti cu apă sfințita si o îngropi in pământ. Dupa ce mai ramane de facut e sa te rogi ca spiritele sa plece si sa ingropi si celelalte obiecte folosite in decurs cu placa sau alte ritualuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WhOm):

De ce in 7 bucati si nu in 9? Eu in 9 stiam ca se rupe.