| Marius627 a întrebat:

Vi se pare normal ca mama voastră sa doarmă cu voi am 14 ani! Vreau sa eu intimitate!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ciudat sa stii ai crescut suficient incat sa dormi singur

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ii spui si ei ce ne spui si nouă? Poate nu are alt pat.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu aveti conditii sa dormiti separat, este normal sa dormi cu mama in pat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

De regula de la varsta de 12 ani e bine sa doarma singuri. Daca nu sunt conditii, atunci macar de acelasi sex intr-un pat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Am uitat sa spun ceva: multe mame nu-si dau seama ca odraslele lor au crescut si au nevoie de intimitate. Dar si invers. Am cunoscut un baiat care, la varsta de 20 de ani se schimba in fata mamei sale, complet gol.

| MValentin a răspuns:

Si eu am dormit cu ea un timp bun. Pana nu mai suportam lipsa de spatiu si sa respir aerul altcuiva etc. Si am decis sa fac cumva sa ma mut in alta camera singur si voila =)

| Stropdeploaie a răspuns:

Salut! Banuiesc ca n ai tata?

| SoareDaniel a răspuns:

Esti pe drumul cel bun, sa nu te mire faptul ca daca o sa o tii tot asa, ai sa ajungi la 20 si ceva de ani locuind tot cu parintii

| elaventurero a răspuns:

E ok Mariusica.
Daca așa simți.