| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Vi se pare ceva normal ca la 17 ani sa ai camera proprie și putina intimitate? Eu încă dorm cu mama și nu am deloc intimitate si la 8 seara deja trebuie sa dorm. Nu vreau răspunsuri date la misto.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Forneticugem a răspuns:

Da este absolut normlă sa ai camera ta la 17 ani.

Și este absolut normlă sa dormi cu mama ta ca fata la 17 ani.

| varcopisicul a răspuns (pentru Forneticugem):

Cum adica, si daca esti baiat nu mai poti dormi cu mamica? ((:

| DavidMihaita a răspuns:

Da,mi se pare foarte normal deoarece la o anumita varsta incepi sa cresti si sa evoluezi.