| Hieer a întrebat:

Vine acum Craciunu'....si chiar nu am idee ce sa ii m-ai iau mameihappy. As fii prea... daca nu ii iau niciun cadou. Ma puteti ajuta cu vreo idee, ceva?

20 răspunsuri:
| deliamaria13 a răspuns:

Un parfum,,,sua o esarfa, o pereche de manusi, un colier, un pulover, o caciula, un set de creme de coorp ceva....nush sunt multe lucruri

| Hieer explică (pentru deliamaria13):

Da sunt.dar majoritatea le-am luatlaughing

| adyriadry a răspuns:

Sti achele globuri cu tot felul de casute sau mosi craciuni in nuntru asta cred ca ar fi forte frumos uite aicea o poza sper sa-ti placahttp://www.google.de/......tp?/imgres

| Hieer explică (pentru adyriadry):

Foarte frumos...Mersi

| adyriadry a răspuns (pentru Hieer):

Npc

| LolaLollita a răspuns:

E Craciun, ai putea sa-i iei ceva specific, sau de folos iarna aceasta, caci se anunta a fi una grea. Uite cateva idei:
Manusi.
Un fular.
O esarfa.
O cana cu decoratiuni de Craciun.
O crema cu parfum specific de sarbatori (eu am avut una de la Oriflame, editie limitata de Craciun, mi-a placut mult).
Papucei de casa caldurosi.
O brosa (poate gasesti un model cu celebrul "mistletoe").

| Louuder98 a răspuns:

Poti sa ii iei o esarfa, o poza inramata cu familia voastra (Parinti~copii), o trusa de machiaj, un parfum sau un album cu poze cu familia.
Sper ca te-am ajutat happy

| LiviuTPU99 a răspuns:

Un vibrator...

| Hieer explică (pentru LiviuTPU99):

laughing mersi...laughing

| LiviuTPU99 a răspuns (pentru Hieer):

Pai ce sa ii iei laughing acu sincer mai bine o iei frumos de mana si o duci la un magazin depinde cati bani ai si isi alege ea nu-i mai bine asa?

| Hieer explică (pentru LiviuTPU99):

laughing ha ha ha. faci misto de minelaughing...in capu' tau laughing asta e un cadou? laughing

| LiviuTPU99 a răspuns (pentru Hieer):

A da pai pune-i sub brad ceva ce ii pace ei multlaughing vezi sa nu ii iei o bluza din dulapu ei ca face urat raulaughing

| Hieer explică (pentru LiviuTPU99):

Hailaughing noapte buna... ca incepi sa ma enervezi

| LiviuTPU99 a răspuns (pentru Hieer):

Cel mai bun cadou sunt bani laughing)

| Hieer explică (pentru LiviuTPU99):

Hai taci...se vede ca nu ai m-ai dat un cadou in viata ta unei persoanelaughing.tongue

| LiviuTPU99 a răspuns (pentru Hieer):

Pai atunci sa iti spun asa...I-ai o cutie de bomboane o bluza de culoarea ei preferata, un parfum, niste flori(de obicei in ghiveci), o cana cu tine, o poza de familie pusa pe biroul ei(aici depinde unde lucra)sau chiar o carte daca ii place domeniul.Astea sunt cele mai bune cadouri pentru mamehappy daca nici acum nu te-am ajutat ii clar...esti o mare indecisa

| Hieer explică (pentru LiviuTPU99):

Hai ma ca eu is o fata asa mai....nu stiu cuvantu, da nu-i fitoasalaughing...da nu imi place ce ai zis tu mai sus

| LiviuTPU99 a răspuns (pentru Hieer):

E scuze asta este atunci ii faci cadou o imbratisare si gata

| Hieer explică (pentru LiviuTPU99):

Hai ca ma duc acum sa ii dau imbratisarea (cadou)laughing

| LiviuTPU99 a răspuns (pentru Hieer):

rolling on the floor