| GoldandSilver a întrebat:

Voi ce faceti atunci cand regretati anumite amintiri din trecut?

Răspuns Câştigător
| Oancea_Casiana_1993 a răspuns:

Ma gandesc la ce am gresit, si incerc ca in viitor sa nu repet greseala

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizez ca fac parte din trecut si merg mai departe

| OnuOnulică a răspuns:

De obicei încerc să uit persoanele care mă uită. E simplu, trebuie doar să te gândeşti că nu merită.

| T0T a răspuns:

Le încui undeva.

| AirănMeidăn a răspuns:

Ce intrebare
Nimic, ce sa fac. Niciodata nu mi-a pasat prea mult, chiar daca as fi vrut sau daca mi-am sugerat singura ca mi-ar pasa. Nu regret nimic, fiindca fiecare lucru pe care il faci te influenteaza, fiecare persoana pe care o intalnesti te face sa fii cine esti. Daca unele lucruri nu s-ar fi intamplat, nu mai erai la fel acum.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu am ce sa regret...