| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai urata masina?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Trabant, toyota prius, tico, dacia 1310, 1410, lada, ford ca, sunt o gramada. cea mai tare: BUGATTI VEYRON

16 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Si eu votez pentru Multipla.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cea mai urata masina cred ca este Nisan Cube.

| Dexteo a răspuns:

Renault twingo, ford fiesta (zetec), citroen saxo

| Dexteo a răspuns:

Mie imi place nissan cube.

| elasexygagica a răspuns:

Cea mai urata masina din lume dupa parerea mea este Ford Ca.

| BigV a răspuns:

Matiz, Tico, Mini cooper, Nissan Cube, Dacia 1300/1310, Chevrolet Spark.

| Ana a răspuns:

Cea mai urata nu stiu dar cea mai frumoasa din punctul meu de vedere este vw passat love struck

| LaTulipeNoire a răspuns:

Fiat Multipla, Pontiac Aztek

| ZeDe a răspuns:

Cea mai urata masina este audi tt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai urata masina este un ssang yong. a fost declarata de top gear ca fiind cea mai urata masina.
alta masina (dupa parerea mea si mai oribila) este g-wiz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiat Multipla, renault Twingo, Opel Agila,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia depinde de gustul omului parerea mea e ca toate sint frumose care consuma putin

| jumbO a răspuns:

Matizurile! :-& [ eu una asa cred laughing nu-mi plac deloc masinile alea :-)) ]
Acuma depinde si la ce masina te referi :-))!raised eyebrows

| Hadley a răspuns:

Nu prea stiu masini da' sunt sg ca pentru mine trabantul e cea mai urata...frumoasa ar fi un audi a4(pentru mine)

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Dacia 1300=]fara usa, fara bot hop si prostu` cu noroc =]