| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca sunt grasa...am 1, 63 m inaltime si 51 de kg...sun bine? trebuie sa slabesc? cam cate kg ar trebui sa am?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Mama esti obeza slabeste cel putin 50 de kg sa ai 1 kg ud cu butelia in brate.

| marcelan25 a răspuns:

Sa slabesti? Ai 51? Bucura-te de ei! Cred ca areti foarte bine. happy

| love_cat a răspuns:

Arati perfect! Nu estinici prea slaba da nici prea grasa! Daca vrei sa slabesti fa-o da nu prea mult ca poti arata rau si daca esti prea slaba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Off! Mai uita-te peste alte intrebari de genu`, si ai sa vezi ca masa normala ar fi inaltimea-10...blablabla!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa aam si eu... j tot aceeasi intrebare mi-am pus...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti perfecta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Slabă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti preaaaaaaaaaaa grasaaaaaaaaaaaa! slabeste urgent! esti grasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca esti ok asa. Nu esti grasa deloc