| Tenisi a întrebat:

Imi place de un baiat cu care merg la tenis. El este mai mare decat mine cu un an (are 13 ani). Mereu se poarta frumos cu mine. Ma tachineaza, glumeste cu mine. Si il vad uneori ca ma priveste cu fata aia a lui de catelus. Chestia este ca el joaca mai bine decat mine tenis si este la alta grupa cu fete de varsta lui sau chiar mai mari (din grupa lui este singurul baiat). Mereu isi face timp sa vorbeasca cu mine dar nu stiu ce sa cred din moment ce el sta cu fete mai mari. Invata in aceeasi scoala in care invat si eu. Sigur ne vom mai intalni mai ales ca am auzit ca, clasa mea si clasa lui vor merge impreuna in tabara. Dar nu stiu ce sa cred. Oare ma place?

7 răspunsuri:
| EuTeIubesc a răspuns:

sigur ca da!winkingnu fii naiva!happyte place, si inca mult
acum intrebarea e :uh il plk pe el?

| secsilicioasa a răspuns:

Te place da-i si uh de inteles ca il placi si sigur ai sa vezi ca va vrea sa fiti impreuna.Fii spontana si naturala si vei avea foarte mult de castigat.app un mic sfat :fii si un pic indrazneata.tonguewinking

| Larisa_3441 a răspuns:

Nu pot sa dau un raspuns concret dar daca el te place va veni el la tine ceva de genul este si intrebarea mea daca prietenia poate fi confundata cu iubirea asa ca lasa-l pe el sa faca primul pas nu conteaza varsta prietena mea este cu 5 ani mai mare ca ea deci...nu se pune problema de varsta stai linistita va veni el la tinebig grin

| Saiko2502 a răspuns:

Oooo ce dragut :X:Xeu cred ca te place:X:X ar trebui sa iesiti si voi in oras sau in parc:X:X

| RTA90 a răspuns:

Mai degraba te simpatizeaza, iar asta e un inceput bun zic eu. Incearca sa-i " dai apa la moara " si. cine stie poate iese ceva frumos. P.S.: Mai mult lasa-l pe el sa te caute. :*

| Tenisi explică:

Eu il plac foarte mult dar nu am curajul sa-i spun ceea ce simt pentru el!

| TybyMarcanu_1181 a răspuns:

Cred ca te place... :*