| Aliiinuuus a întrebat:

Vreau si eu niste idei : Cum as putea sa mai imi fac parul, cum sa il mai prind, cum sa il mai asez? Mentionez ca il am cam cu 7 cm mai jos de umar si il am ondulat dar mi-l indrept cu placa. Cine imi da cele mai frumoase idei dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| HerraAbst a răspuns:

Hmm, incearca un tapat, un coafat mai extravagant, niste clame, clipsuri, extensii div culori, prinde-l, fa-ti breton (daca nu ai ), prinde doar calota cu un cleste spre ex, apoi varfurile ridicale spre calota si le prinzi cu un alt cleste! uita te in oglinda tu poti vedea cel mai bine ce ti s ar potrivi happy

2 răspunsuri:
| HerraAbst a răspuns:

De ce nu dai un search pe google, vezi ce se mai poarta, incearca sa-ti faci! Spre ex eu cand ma plictisesc de el lung il fac scurt gen bob prinznd-ul cu un cleste! Experimenteaza poate ti iese ceva dragut. Inloc de placa, incearca sa folosesti perie!

| Aliiinuuus explică (pentru HerraAbst):

Am cautat pe google, dar nu prea am gasit nimic care sa imi placa :d

| HerraAbst a răspuns (pentru Aliiinuuus):

Hmm, incearca un tapat, un coafat mai extravagant, niste clame, clipsuri, extensii div culori, prinde-l, fa-ti breton (daca nu ai ), prinde doar calota cu un cleste spre ex, apoi varfurile ridicale spre calota si le prinzi cu un alt cleste! uita te in oglinda tu poti vedea cel mai bine ce ti s ar potrivi happy