| AlicexXx a întrebat:

Vreau si eu statusuri frumoase, dar fara link-uri, va rog.

Răspuns Câştigător
| RomFumSiVanilie a răspuns:

Buna`

viata e un HIP cu HOP`uri!

privestebatting eyelashes zambeste putin,happy orice pahar pe jumatate gol e pe jumatate plin!

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi! Pentru ca stii, viata e grea si lumea e rea. Cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa?!

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care trebuie' sa'l platesc,Cu sustinere, sau fara sustinere, Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire

Zambetul tau mi-e imprimat in minte, Prin acel zambet imi ziceai 1000 de cuvinte.

De cite ori ma veti privi cu ura si manie, de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Nu E nevoie Sa Ma placa toata Lumea.La fel Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe toti!

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja

•S-a sters, la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam, la fel si timpul va sterge aceste sentimente si simtiri care-mi rup sufletul in doua.

•Ma indepartez incet, voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva :X:X

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut, mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.
Nuu` sunt 0 sfanta da nici 0 bagaboanta, respect pentru baietii` care stiu` s` pretuiasca 0 fata

Fiecare lucru-si are vremea potrivita, si fiecare varsta-si are nebunia ei de-o clipa"

Cateodata ma mai intreb. unde esti? … ce mai faci? cu cine te intalnesti? Cu ce cuvinte as putea sa iti spun mai usor ca imi este dor?

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mi-e dor de tine!

"• Zambeste mereu`. chiar daca ti`e greu. chiar daca te doare. zambeste si fi tare`! •"

"• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

"Oameni se intalnesc si se despart...se despart pentru ca au facut imprudentza de a se cunoaste... se despart dar, NU se uita:X:X:X:X:X"

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

regina.un pion.o luptatoare.un fior.o valoare.Un plus de calitate, un minus inexistent.o fata cu acelasi sentiment!

Daca viata iti da 1000 de motive sa plangi, demonstreaza-i ca ai 1001 motive sa zambesti!

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil, sa si-l petreaca pe al lui cu mine

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tine. Stau si te privesc cum treci…. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult!

Cand plangi inseamna ca esti trista,cand te incrunti inseamna ca cineva te enerveaza, cand razi inseamna ca esti fericita, dar cand zambesti esti cea mai frumoasa fata de pe pamant

Cum e cind persoana iubita te ignora, cum e cind cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plinge dar n-ai ce sa faci! Iti vine sa urli dar te abtii, taci si plingi!

Dragostea inseamna sa-i dai cuiva puterea de a te rani sau chiar de a te distruge, sperand in acelasi timp ca n-o va face niciodata…

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne-am cunoscut, loc de cuvinte nu eralove struck:X:X

sper ca te-am ajutat!happy